Amacım 1 Mayıs 2017’de kutlanaca olan tüm 1 Mayıs Mitingleri’nin adreslerini mümkün olduğunca haritada doğru bir şekilde göstermek.

Categories: Veri Görselleştirme

Mehmet Şafak Sarı

İletişim Teknolojileri, Yeni Medya, Sosyal Medya alanlarıyla ilgileniyor. Çeşitli kurumlara sunum, içerik geliştirme ve eğitim sağlıyor. Farklı STK'lerin ulusal ve uluslararası kampanyalarında çalışmaları var.

Related Posts

Journo Yazıları

Türkiye medyası kararsız: Trump’a ne desek?

Seçimden önce ‘İslâm düşmanı’, ‘ırkçı’, ‘Esad destekçisi’ diye nitelenen Trump’ın seçimden sonra tüm bu özellikleri unutulduğu gibi bazı tweet ve haberlerde Trump’la iktidar mensuplarının görüşmelerini büyük coşkuyla karşılama ve Trump’a yönelik sıfatların bir anda yok Read more...

Journo Yazıları

Türkiye’nin medya krizi: Eylül-Ekim 2016

15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen OHAL sürüyor. 2016 Eylül-Ekim döneminde yaşanan medya özgürlüğü ihlâlleri Bu içerik ilk olarak 7.11.16’da Journo‘da yayınlanmıştır. (İçeriğin 4 Ocak 2017 kopyası)

Veri Görselleştirme

2017 Anayasa Değişikliği Referandumu Süreci | İnfografik

* 2017 Anayasa Değişikliği Referandumu Süreci’nin Resmi Gazetede duyurulup, YSK tarafından açıklanmasının ardından tahayyul.net‘e yaptığım görselleştirmedir. (İçeriğin 14 Şubat 2017 kopyası)