“Dijital İletişim”, “Dijital Pazarlama”, “Sosyal Medya İçerik Yönetimi ve Görsel Tasarımı” alanındaki tecrübelerim ve içerik & tasarım çalışmalarımdan bazıları


Aylık abonelik alarak, her ay farklı bir yazar veya sanatçının seçtiği kitapları size sunan Başka Bi’Kitap‘ın Ağustos – Aralık 2017 aralığında sosyal medya içerik yönetimi ve içerik tasarımlarını yaptım.

Facebook, Twitter, InstagramBurada‘da belittiğim üzere Tahayyül.Net te ayrıca sosyal medya içerik yönetimi ve tasarımlarını da yapmaktayım.

Facebook, Twitter


Kişisel Veri Güvenliği, Gizlilik, İletişim Teknolojileri, Sosyal Medya üzerine çalışmalar yapan Dijital Güvenlik projesinin dijital iletişim çalışmalarını yapan ekipteyim. Facebook, Twitter


İnternette İnsan Hakları, üzerine politikalar üreten Korsan Parti’nin dijital iletişim tayfasındayım, sosyal medya içerik yönetimi ve tasarımını yapmaktayım.
Facebook, Twitter,
Instagram, Youtube

 


Nefret Söylemine Hayır Hareketi‘nin Web sitesinin içerik editörlüğü ve tasarımı haricinde Facebook, TwitterInstagram ve Youtube sosyal medya hesaplarını yönetmekte ve bu hesaplara tematik-kurumsal görsel-işitsel içerikler tasarlamaktayım. Tüm dijital içerik üretiminin ve yönetiminin yapıldığı ekipteyim.